دارالترجمه تخصصی ارتباط: «دشمنان» آنتوان چخوف با ترجمه سیمین دانشور

 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، مریم حسینی، عضو تحریریه انتشارات «نگاه» از توزیع مجموعه داستان «دشمنان» از دومین روز نمایشگاه کتاب در غرفه این انتشاراتی خبر داد.
 
وی همچنین از تجدید چاپ‌های ترجمه «خاطرات بولیوی» با ترجمه جمشید نوایی و مجموعه آثاری از ژرژ سیمون با ترجمه کریم کشاورز و «شهریار ماکیاولی» با ویراست جدید و ترجمه محمود محمود، در غرفه این انتشاراتی خبر داد. 

در پیش گفتار این کتاب آمده است:«چاپ اول ترجمه‌های داستان های مجموعه «دشمنان» کتاب به صورت فعلی نبوده و پنج داستان این مجموهه با عنوان «تیفوس» در سال 1329 منتشر شد و بقیه با نام بهترین داستان‌های چخوف در سال 1330 منتشر شد...
 داستان‌های «جیرجیرک»، دشمنان، فراری، رویاها، یک اتفاق ناچیز، سازروچیلد، بوسه، راهب سیاهپوش، و انکا، از کتاب داستان‌های چخوف، تالیف رابرت لینسکوت(چاپ نیویورک، نشریه راندوم هوس)، ترجمه شده است. ترجمه از روسی به انگلیسی، در این کتاب، به وسیله مترجمان مختلف و از آن جمله کنستانس گارنت است.» 

بخشی از داستان «دشمنان» این گونه نوشته شده است: «انسانیت از هر دو سو باید باشد. به نام همان انسانیت از شما خواهش می‌کنم که مرا با خود نبرید،خدایا، چه فکر عجیبی! من به زور سر پا ایستاده‌ام و شما مرا با «انسانیت» می‌ترسانید..» 

جیرجیرک، دشمنان، فراری، یک اتفاق ناچیز، راهب سیاهپوش، تیفوس، و بانو و سگ ملوسش، از جمله داستان‌های کوتاه این مجموعه‌اند. 

منبع: خبرگزاری کتاب

 

lo   ورود به دارالترجمه تخصصی ارتباط ol   

دارالترجمه  دارالترجمه  ترجمه همزمان فارسی به انگلیسی متون  دارالترجمه  دارالترجمه  ترجمه متون از فارسی به انگلیسی با پایین ترین قیمت و بالا ترین کیفیت  دارالترجمه  دارالترجمه  ترجمه به و از زبان فارسی از و به زبانهای دیگر شامل انگلیسی و آلمانی و دیگر زبانها  دارالترجمه  دارالترجمه  ترجمه انواع متون وبسایت   دارالترجمه  دارالترجمه  ترجمه مقالات ، چکیده پایان نامه ، جستجوی مقالات به صورت اینترنتی  دارالترجمه  دارالترجمه  ترجمه فارسی به انگلیسی جمله از طریق اینترنت  دارالترجمه  دارالترجمه  ترجمه فوری ، ترجمه ارسی به انگلیسی ، ترجمه متون  دارالترجمه  دارالترجمه  ترجمه متون تخصصی رشته های مدیریت ، صنایع ، اقتصاد و ...  دارالترجمه  دارالترجمه  دارالترجمه  دارالترجمه  ترجمه متون فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی  دارالترجمه  دارالترجمه  انجام ترجمه متون دانشجویی  دارالترجمه  دارالترجمه  دارالترجمه  دارالترجمه با ترجمه همزمان  دارالترجمه  دارالترجمه  ترجمه مقالات علمی داخلی و خارجی  دارالترجمه  دارالترجمه   ترجمه متن فارسی به انگلیسی و بالعکس  دارالترجمه  دارالترجمه  ترجمه سریع و بسیار ارزان و فوری با قیمتهای باور نکردنی  دارالترجمه  دارالترجمه  ترجمه جزوات روان و متون انگلیسی به فارسی  دارالترجمه  دارالترجمه  دارالترجمه  دارالترجمه : ترجمه متون نصف قیمت  دارالترجمه  دارالترجمه  ترجمه مقاله های دانشگاهی آماده با کیفیت بالا  دارالترجمه  دارالترجمه  ترجمه پروژه های علمی  

/ 0 نظر / 35 بازدید