دارالترجمه و ترجمه : «1300 واژه در انگلیسی» منتشر می‌شود

امیر دانش‌زاده، نویسنده حوزه روانشناسی و زبان انگلیسی، در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، در این باره عنوان کرد: با توجه به مشکلات زیادی که دانشجویان و علاقه‌مندان زبان برای کاربرد اسم، فعل، صفت، نحوه ساخت صفت، اسم و فعل در جملات دارند، این نوشتار دستورالعمل‌های ساده‌ای برای ساخت و یادگیری این بخش از زبان خارجی به دست می‌دهد. 

وی تشریح کرد: با توجه به گستره معانی کلمات در زبان فارسی، 1300 واژه انگلیسی تا پنج معنی به فارسی ترجمه شده و روبه‌روی کلمات انگلیسی قرار گرفته است. تمامی اسامی و صفت‌ها به علاوه معانی آنها در واژه‌نامه کتاب قرار گرفته‌اند. 

دانش‌زاده ویژگی این نوشتار را در دسته‌بندی کلی و سازماندهی کلمات و جملات دانست و اظهار داشت: قواعد اسم و صفت‌سازی، پسوندهای صفت‌ساز و پیشوندها به صورت کلی و جمع‌ندی شده در این کتاب آورده شده‌اند. 

نویسنده حوزه ارتباطات عصبی – کلامی با اشاره به حجم کم کتاب، توضیح داد: علت این امر بی‌علاقگی زبان‌آموزان به کتاب‌های حجیم است. دانشجویان زبان انگلیسی و علاقه‌مندان آن دسته از کسانی‌اند که نیاز به درک درست از نوشته‌ها و متن‌های انگلیسی دارند که با مطالعه این اثر، بسیاری از مشکلات در حوزه فهم متون برای آنها حل می‌شود. 

وی در پایان با اشاره به این که نخستین آموزشگاه زبان انگلیسی در شهر بروجرد را تاسیس کرده است، اظهار داشت: این کتاب حاصل تجربیات 26 ساله‌ام در آموزش زبان انگلیسی است.

ماخذ: خبرگزاری کتاب

 

دارالترجمه  ترجمه جملات انگلیسی به فارسی  دارالترجمه  ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی   دارالترجمه  مرکز ترجمه آنلاین در ایران  دارالترجمه  خدمات دارالترجمه و مترجمین  دارالترجمه  ترجمه متون عمومی و فنی از فارسی به انگلیسی و بالعکس  دارالترجمه  ترجمه روان متون انگلیسی به فارسی و بالعکس  دارالترجمه  ترجمه متون تخصصی علمی در زمینه های : پزشکی دندانپزشکی علوم بالینی و  دارالترجمه  ترجمه آنلاین و فوری فارسی به انگلیسی   دارالترجمه  ترجمه متون آلمانی به فارسی : کتاب – مقاله - پایان نامه و ...  دارالترجمه  سایت ترجمه انواع متون تخصصی  دارالترجمه  ترجمه جمله فارسی به انگلیسی  دارالترجمه  خدمات ترجمه زبانی متون رایگان آنلاین  دارالترجمه  ترجمه انواع متون تخصصی مربوط به رشته مکانیک ، عمران ، صنایع و کامپیوتر  دارالترجمه  ترجمه مقاله علمی  دارالترجمه  ترجمه ی متن های از مبتدی تا پیشرفته  دارالترجمه  ترجمه کاتالوگ متون اداری بازرگانی مالی ، قرارداد و غیره  دارالترجمه  ترجمه حرفه ای متون تخصصی متون  دارالترجمه  دارالترجمه -  ترجمه کلیه اسناد و مدارک با تحویل فوری ، قیمت عادی با حداکثر دقت   دارالترجمه  ترجمه قوی متون عمومی و تخصصی انگلیسی به فارسی  دارالترجمه  ترجمه کلیه متون تخصصی ، عمومی ، دانشجویی ، پروژه ها ، قراردادها   دارالترجمه  ارائه ترجمه کلیه پروژه ها و مقالات دانشجویی به زبان های مختلف  دارالترجمه  دارالترجمه  :  ارائه خدمات ترجمه غیر رسمی به ادارات ، موسسات ، و...  دارالترجمه  مترجم آنلاین  دارالترجمه  ترجمه تضمینی متون عمومی و تخصصی  دارالترجمه  ترجمه متون تخصصی و غیر تخصصی  دارالترجمه  مرکز ویرایش و ترجمه  دارالترجمه  ترجمه متن و ترجمه سایت ، صفحات وب و اسناد  دارالترجمه  ترجمه متون تخصصی علمی در زمینه های : پزشکی دندانپزشکی علوم بالینی و  دارالترجمه  ترجمه آنلاین و فوری فارسی به انگلیسی   دارالترجمه  ترجمه متون آلمانی به فارسی : کتاب – مقاله - پایان نامه و ...  دارالترجمه  سایت ترجمه انواع متون تخصصی  دارالترجمه  ترجمه جمله فارسی به انگلیسی  دارالترجمه  خدمات ترجمه زبانی متون رایگان آنلاین  دارالترجمه  ترجمه انواع متون تخصصی مربوط به رشته مکانیک ، عمران ، صنایع و کامپیوتر  دارالترجمه  ترجمه مقاله علمی  دارالترجمه  ترجمه ی متن های از مبتدی تا پیشرفته  دارالترجمه  ترجمه کاتالوگ متون اداری بازرگانی مالی ، قرارداد و غیره  دارالترجمه  ترجمه حرفه ای متون تخصصی متون  دارالترجمه  دارالترجمه -  ترجمه کلیه اسناد و مدارک با تحویل فوری ، قیمت عادی با حداکثر دقت   دارالترجمه  ترجمه قوی متون عمومی و تخصصی انگلیسی به فارسی  دارالترجمه  ترجمه کلیه متون تخصصی ، عمومی ، دانشجویی ، پروژه ها ، قراردادها   دارالترجمه  ارائه ترجمه کلیه پروژه ها و مقالات دانشجویی به زبان های مختلف  دارالترجمه  دارالترجمه  :  ارائه خدمات ترجمه غیر رسمی به ادارات ، موسسات ، و ...  دارالترجمه  مترجم آنلاین  دارالترجمه  ترجمه روان متون انگلیسی به فارسی و بالعکس  دارالترجمه  ترجمه تخصصی انواع متون انگلیسی و فارسی و تایپ  دارالترجمه  دارالترجمه ترجمه تخصصی ترین متون  دارالترجمه  مترجم آنلاین متون ، ترجمه آنلاین فارسی به انگلیسی  دارالترجمه  

/ 0 نظر / 23 بازدید